O klubie

O KLUBIESIŁOWNIA

Opracujemy specjalny program dla tych, którzy pragną ćwiczyć i poprawić swoją sylwetkę. Oferujemy Państwu wysokiej jakości specjalnie wyselekcjonowany sprzęt siłowy dający możliwości kształtowania ciała, spalania tkanki tłuszczowej, zwiększenia zasobów energii oraz podniesienie wytrzymałości. Członkostwo uprawnia do otrzymania indywidualnego programu zajęć na bieżąco uwzględniającego państwa potrzeby. 

POKÓJ KONDYCYJNY

Posiadamy  30 urządzeń aerobowych (bieżnie, maszyny eliptyczne, rowerki pionowe i poziome, wiosła, stepery) w większości znakomitej amerykańskiej   firmy "Precor".

SAUNA

Każdy z naszych członków, ma nieograniczony dostęp do sauny suchej, gdzie w relaksującej atmosferze może odpocząć i zregenerować się po treningu.

ZAJĘCIA GRUPOWE

Szeroka gama gimnastyk, którą oferujemy, pozwala na dobór odpowiednich zajęć dla każdego, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną. Zajęcia odbywają się w przestronnej, klimatyzowanej sali, wyposażonej w specjalistyczną podłogę oszczędzającą twoje stawy i kręgosłup. W swojej ofercie mamy m.in takie zajęcia fitness jak Zumba, Aerobik, Step, Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Spinning, Zajęcia Wzmacniające, Joga, Fat Burning, Aktywny Senior i inne.

         Klub szczyci się najbardziej wykwalifikowaną kadrą instruktorską wśród klubów fitness w Polsce.  Wśród nich jest, aż troje ogólnopolskich prezenterów fitness. Dzięki ich doświadczeniu i ogromnej wiedzy, będziesz się czuć komfortowo na zajęciach, bez względu na Twój stopień zaawansowania.